Монитор, ASROCK 34 PG34QRT3A
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : PG34QRT3A
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Vendor_url
https://pg.asrock.com/Monitors/PG34QRT3A/
Screen size
34"
Screen type
VA/ Anti-Glare
Refresh rate
180Hz (Max.)
Screen resolution
WQHD (3440 x1440)
Screen aspect ratio
21:9
Pixel pitch
0.2318 mm
Color gamut
123% sRGB / 94% DCI-P3
Brightness
500 cd/m² (Typ.)
Color saturation
1.07B (8 bit+FRC)
Contrast
4000:1 (Typ.)
Response time
1ms (MPRT)
Viewing angle
178°(H) / 178°(V)
Signal frequency
HDMI: 30 KHz~160 KHz (H), 48 Hz~100 Hz (V)
DP: 30 KHz ~275 KHz (H), 48 Hz ~180 Hz (V)
I/O
2 x HDMI™ 2.0
2 x DisplayPort™ 1.4
1 x USB3.2 Gen1x1 Type-B
4 x USB3.2 Gen1x1 Type-A
1 x Headphone Out (3.5mm)Speaker 2W x 2
100~240Vac, 50/60Hz, 1.5A
Mechanical design
Tilt Adjustment: -5° ~ +23°
Swivel Adjustment: -20° ~ +20°
Height Adjustment: 0 ~ 120 mm
VESA Mount: 100 x 100 mm (4 screw holes), M4 x 10 mm
Curvature
1500R
Features
PG Mini-OLED
POLYCHROME RGB
Integrated Wi-Fi Antenna
Power consumption
Power Consumption (Max)≦100W
Power Saving: ≦0.5W
Power Off: ≦0.3W
Weight
9.56 kg
Dimensions
809 x 582 x 332 (mm)
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Screen typeVA/ Anti-Glare
Screen size34"
FeaturesIntegrated Wi-Fi Antenna
FeaturesPG Mini-OLED
FeaturesPOLYCHROME RGB
Screen ResolutionWQHD (3440 x1440)
Screen aspect ratio21:9
Pixel Pitch0.2318 mm
Brightness500 cd/m² (Typ.)
Contrast4000:1 (Typ.)
I/O2 x DisplayPort™ 1.4
I/O2 x HDMI™ 2.0
I/O100~240Vac, 50/60Hz, 1.5A
I/O1 x USB3.2 Gen1x1 Type-B
I/O4 x USB3.2 Gen1x1 Type-A
I/O1 x Headphone Out (3.5mm)Speaker 2W x 2
Weight9.56 kg
Dimensions809 x 582 x 332 (mm)
Warranty36 Months
Refresh rate180Hz (Max.)
Color Saturation1.07B (8 bit+FRC)
Response Time1‎ms (MPRT)
Response Time1ms (MPRT)
Viewing Angle178°(H) / 178°(V)
Vendor_urlhttps://pg.asrock.com/Monitors/PG34QRT3A/
Mechanical DesignSwivel Adjustment: -20° ~ +20°
Mechanical DesignVESA Mount: 100 x 100 mm (4 screw holes), M4 x 10 mm
Mechanical DesignTilt Adjustment: -5° ~ +23°
Mechanical DesignHeight Adjustment: 0 ~ 120 mm
Color Gamut123% sRGB / 94% DCI-P3
Power ConsumptionPower Saving: ≦0.5W
Power ConsumptionPower Off: ≦0.3W
Power ConsumptionPower Consumption (Max)≦100W
Curvature1500R
Signal FrequencyHDMI: 30 KHz~160 KHz (H), 48 Hz~100 Hz (V)
Signal FrequencyDP: 30 KHz ~275 KHz (H), 48 Hz ~180 Hz (V)
Тегло9.56кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)34
Резолюция3440x1440 (UWQHD)
Тип панелVA
Честота на опресняване (Hz)180
Време за реакция (ms)1ms
Съотношение на страните21:9
ИзвитДа
HDR поддръжкаHDR400
Adaptive SyncFreeSync Premium
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбДа
Тегло9.56кг
Монитор ASROCK PG34QRT3A Phantom Gaming 34" UWQHD 180Hz Извит Геймърски
Потопете се в сърцето на действието с ASROCK PG34QRT3A – 34-инчов ултраширок извит геймърски монитор, създаден за несравнимо визуално изживяване. С впечатляваща UWQHD резолюция и светкавично бърза честота на опресняване от 180Hz, този монитор предоставя изключително плавни и детайлни визуални ефекти, които ще ви погълнат дълбоко във всеки гейм свят.
Ключови Предимства
  • Изключително Плавен Геймплей — Честота на опресняване от 180Hz и време за реакция от 1ms MPRT гарантират, че всяко движение е кристално ясно, осигурявайки ви конкурентно предимство в бързи игри.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран34 инча
Тип панелVA
Резолюция3440x1440 (UWQHD)
ИзвитДа (1500R)
Честота на опресняване180Hz
Време за реакция1ms (MPRT)
HDR поддръжкаVESA DisplayHDR 400
Adaptive SyncAMD FreeSync Premium
Яркост (типична)500 cd/m²
Контрастно съотношение (типично)4000:1
Вградени високоговорителиДа (2x 2W)
VESA монтаж100x100 mm